TRT 1 kanalından ekranlara gelecek olan yeni dizi 'Masumlar Apartmanı' başarılı oyuncu kadrosu ve güçlü senaryosu ile seyirciyle yeni sezonda buluşmaya hazırlanıyor. 

Diziden bir kesit olarak paylaşılan video, seyirciler tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı. Şimdiden heyecanla beklenen dizinin konusu ise seyircilerin yanıtını araştırdığı bir başka soru.

MASUMLAR APARTMANI DİZİSİNİN KONUSU NE?

Safiye ve Gülben ciddi boyutta takıntılara sahip iki kardeştir. Evde pamuk ipliğine bağlı bir düzenleri vardır. Erkek kardeşleri Han olmadığında her şey birbirine girmektedir. Han her zamanki gibi o gece de isten çıkıp bir an önce eve girmek ister. Aksi halde evde kriz çıkacaktır.

Aniden karşısına çıkan İnci yüzünden kaza yapar ve hastanelik olur. Kendini suçlu hisseden İnci ise, yanında kalacak kimsesi olmayan Han’a refakat eder. Vakit ilerledikçe birbirlerinden etkilenmeye başlarlar. Ancak ikisi de adım atacak cesareti bulamaz. Olaylı geçen hastane gecesinden sonra Han ve İnci, bir daha görüşmeyeceklerinden emin şekilde vedalaşır.

Ancak sonraki karşılaşmaları, sadece onların değil, ailelerinin de hayatını sonsuza kadar değiştirecektir.

GÜÇLÜ KADROSUYLA GELİYOR

Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanarak hazırlanan, güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosu ile çok konuşulan dizinin başrollerini Ezgi Mola, Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu ve Merve Dizdar paylaşıyor.

MASUMLAR APARTMANI HANGİ KANALDA, SAAT KAÇTA?

Seyircisiyle karşılaşmaya hazırlanan yeni dizi bu akşam saat 20.00'da TRT 1 kanalından ekranlara gelecek.

MASUMLAR APARTMANI ÖN İZLEME